Přidej se k nám

Do našeho kolektivu Montessori mateřské školy Semínko Brno pro děti od 3 let do zahájení povinné školní docházky přijmeme nadšeného pedagoga, pro kterého je společný čas s dětmi naplňující, přináší radost a inspiruje jej k osobnímu růstu. Hledáme anglicky hovořícího pedagoga do naší předškolní třídy. Ukončené vzdělání předškolní pedagogiky a absolvování AMI, AMS nebo jiného Montessori celostního kurzu pro věk 3 - 6 let je výhodou. Je pro nás důležité, aby zájemkyně nebo zájemce měli respektující přístup k dětem a chuť se spolu s námi učit a vzájemně obohacovat. Montessori kurz si lze v případě zájmu doplnit.

Nabízíme zapojení na částečný popř. plný úvazek ideálně od 1.4. 2019, případně 1.9.2019, sebeberealizaci a spolupráci v inspirativním kolektivu, kde je pro nás radost dětí v láskyplném prostředí každodenní prioritou.

V případě zájmu prosím zasílejte svůj životopis a motivační dopis na mail info@montessori-seminko.cz

 

We are looking for an English speaking teacher or an assistant (does`t have to be a native speaker, but must be fluent in English) for our Montessori preschool starting in September 2018 or any time after that. A full time or a part time position is possible. We would prefer if the applicant possessed Montessori credentials for ages 3-6, plus Early Childhood Education units, but it is not required and can be added later on. 

The applicant should have a strong desire to contribute meaningfully to a positive school culture, be compassionate, proactive and self-motivated. The applicant must be eligible to work in the Czech Republic and be able to pass criminal background check. 

If you are interested please email your CV and your introduction letter to Petra Gamage at: skolka.seminko@gmail.com